Członkostwo

Obecnie członkostwo w IBPSA-POLAND jest bezpłatne. IBPSA-POLAND organizuje co najmniej raz w roku spotkania / warsztaty na konferencjach wspomaganych przez polski oddział IBPSA oraz komunikuje sie ze swoimi członkami droga elektroniczną poprzez e-mail oraz stronę internetową. Indywidualni członkowie IBPSA-POLAND automatycznie stają się członkami stowarzyszenia międzynarodowego IBPSA.

Członkowie IBPSA-POLAND moga jako dodatkowy zysk korzystać z ulg i rabatów w uczestnictwie krajowych konferencji naukowych wspomganych przez IBPSA-POLAND oraz prenumerat krajowych czasopism branżowych jeżeli takie zniżki zostaną wynegocjonowane z organizatorami i wydawcami. Informacje o takich zniżkach będą rozsyłane standardowymi kanałami komunikacji elektronicznej. Członkowie IBPSA-POLAND mają również możliwość publikowania artykułów naukowych w wybranych czasopismach w działach wspieranych przez stowarzyszenie.

Członkowie IBPSA mogą korzystać ze zniżek w opłacie za uczestnictwo w konferencji Building Simulation (BS) organizowanej przez IBPSA  co dwa lata oraz zniżek w opłacie na zakup czasopisma „Journal of Building Performance Simulation

 

Członkostwo stowarzyszenia IBPSA-POLAND uzyskuje się poprzez wypełnienie i podpisanie
 deklaracji członkostwa IBPSA-POLAND (format doc) / (format pdf) i wysłanie jej na adres
 pocztowy:
 
 dr inż. Piotr Narowski
 Wydział Inżynierii Środowiska
 Politechnika Warszawska
 ul. Nowowiejska 20
 00-653 Warszawa
        z dopiskiem „IBPSA-POLAND”

 

W razie wątpliwości proszę o email na adres: mail@ibpsa-poland.org